Vaříme na cestách
O vaření na cestách víme vše...

×
 x 

košík je prázdný

Kontaktujte nás +420 733 549 675
info@varimenacestach.cz

SteriPen

steripen-logo

SteriPen - americká firma, která dokázala technologii UV sterilizace vody transformovat do outdoorového prostředí.

SteriPen ultrafialové záření ničí více než 99,9999% bakterií, 99,99% virů a 99,9% prvoků. To znamená, že SteriPen dokáže vyčistit vodu a ochránit tak uživatele před riziky, které způsobují Botulismus, Choleru, Dysentary a tyfus.

SteriPen je skvělou alternativou ke klasickým filtrům, které se sice mají dlouhou historii, ale v mnoha ohledech se SteriPenu nevyrovnají. SteriPen je jediná UV filtrace na našem trhu a mezi její největší výhody patří je téměř 100% účinnost při ničení vodních bakterií, virů a prvoků.

Je to natolik účinné řešení, že se používá průmyslově ve vodárenství a potravinářských provozech. Přístroj o velikosti elektrického zubního kartáčku, napájený bateriemi je v porovnání s klasickými filtry geniálně jednoduché, protože není třeba vyvíjet žádnou energii. Vše co musíte udělat, je ponořit UV lampu do vody, zmáčknout tlačítko a po dobu 90 vteřin míchat.

Kontaktní informace

Adresa:
Vsetín, Velký Skalník 1465

Mail:
info@varimenacestach.cz

Tel.:
+420 733 549 675

IČO: 74502182
DIČ: CZ7211105902

O nás

Každý supr výlet, výprava, plavba nebo expedice je s prázdným žaludkem utrpení - to asi zažil a zná každý.
Aby se tato situace nikdy nestala, připravili jsme pro vás nabídku stravy, která nejen chutná, ale je i kvalitní a každý turista, vodák, horolezec, nebo dobrodruh ji ocení.
Samozřejmě jsme mysleli i na různá omezení a alergie. V nabídce proto máme i jídla bez lepku, laktózy a pod.

×